SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Saltkar 8894126
nr 889 4126
Saltkar
Ett par, Silver, glasinsats, 1800-tal, London, diameter: 6, 5, vikt: 160g ca
måndag 21 april 2014
kl 19:08:45
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.